Amazfit Stratos 3 Tanıtıldı

 Amazfit Stratos 3 Tanıtıldı
Okunuyor Amazfit Stratos 3 Tanıtıldı

Huami Amazfit Stratos 3, resmen tanıtıldı detaylar haberimizde.

Giyilebilir teknoloji tarafında Huami’den yeni bir akıllı saat geldi. Amazfit Stratos, kullanıcılara 14 güne kadar pil ömrü ve 50 metreye kadar suya dayanıklılık vadediyor. Ayrıca bu akıllı saat kullanıcılara 400’e yakın şarkıyı hafızasında depolayarak müzik keyfi yaşatabilecek. Çin merkezli firma Huami, daha önce Amazfit T-Rex isimli bir akıllı saatini piyasaya sürmüştü. Ardından Amazfit Stratos 3 ile tekrar dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

Saat bizlere 320×320 piksel çözünürlüğünde 1,34 inçlik bir AMOLED ekran sunuyor. Bu saatin üzerinde ne kadar parmaklarınızı dolaştırsanız da iz bırakmıyor. Ekran tarafında Corning Gorilla Glass 3 tercih edilmiş. Akıllı saat Android 5 Lollipop veya İOS 10.0 sonrası sürümlerle uyumlu çalışabiliyor.

Cihaz akıllı saat modunda 7 gün, ultra dayanıklılık modunda ise 14 güne kadar pil ömrü sunabiliyor kullanıcılarına. Bu pilin tamamen dolması için ortalama 2,5 saat’lik bir süre dilimi gerekiyor. Amazfit Stratos 3, kullanıcılarına neredeyse 80 farklı spor modu sunuyor.

Yorum Yap
Yazı Ekle