23 Nisan Mahallesinde Öne Çıkan Proje: Tarz 23 Nisan

 23 Nisan Mahallesinde Öne Çıkan Proje: Tarz 23 Nisan
Okunuyor 23 Nisan Mahallesinde Öne Çıkan Proje: Tarz 23 Nisan

2016 yılından beri hizmet veren inşaat firması bursa nilüfer 23 Nisan Mah. satılık daire arayan insanların istedikleri gibi bir daireye sahip olmaları için yeni projeler geliştiriyor. Bu projeler arasında Tarz 23 Nisan Projesi de yer alıyor. Bu projede kişilerin kendi tarzlarına bağlı olarak seçim yapabilecekleri farklı daire tipleri yer alıyor. Konum ve özellik bakımından birbirinden ayrılan bu daireler istenilirse konaklama amacıyla istenilirse de yatırım sebebiyle kullanılabiliyor.

Tarz 23 Nisan Projesinin Özellikleri

Tarz 23 Nisan projesi bursa 23 Nisan mahallesi satılık daire arayışında olanların tercih edebileceği en kaliteli projeler arasında yer alıyor. Firmanın profesyonel bir anlayışla projeyi hayata geçirmesi ve insanların ihtiyaçlarına önem vermesi projenin tercih edilmesinde etkili rol oynuyor.

Tarz 23 Nisan projesini tercih etmek isteyenlerin seçimlerinde etkili olacak özellikler şunlardır;

  • Proje kişilerin kendi tarzlarını tercih etmelerine öncülük ediyor.
  • Projede yer alan ve satın alınabilen dairelerde kullanışlılık ön planda yer alıyor.
  • Projede daire yanı sıra dairelere sahip olan kişilerin yararlanabilecekleri spor salonu gibi sosyal alanlar bulunuyor.
  • Tarz 23 Nisan’dan daire satın almak isteyenlerin dairelerin görsellerini görerek seçim yapabiliyorlar.
  • Daireler modern tasarımlara sahip oluyor ve kullanışlı olmalarından ötürü uzun yıllar kullanılabiliyor.
  • Projenin hayata geçirildiği konum Bursa’nın en ünlü semtlerinden birisi oluyor.
  • Merkezi konumda yer alan proje sayesinde insanlar dairelerinden çevreyi izleyebiliyorlar.

Tüm bunların yanı sıra Tarz 23 Nisan Projesi’nden daire alanlar uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle yaşamlarını devam ettirecekleri yeni yuvalarına kavuşmuş oluyorlar.

Projede Bulunan Dairelerin Konum Bilgileri

İnşaat firması Tarz 23 Nisan Projesi’ni Nilüfer’in merkezinde yer alan 23 Nisan Mahallesi’nde hayata geçiriyor. Proje konumundan dolayı bu daireleri satın alan kişiler ilçedeki pek çok yere ulaşımda sorun yaşamıyorlar. Yakınlığı sebebiyle AVM, pazar, okul ve metro istasyonuna kısa bir süre içinde ulaşılabiliyor.

Kapalı Otoparkla Güvene Alınan Araçlar

Projeden yaşamak amacıyla daire satın alanlar konforlu bir yaşamın ilk adımını atmış oluyorlar. Bu proje sayesinde modern evlerde yaşayabiliyorlar. Ayrıca bu evleri tercih eden kişiler kapalı otopark imkanına da kavuşuyorlar. Çünkü projedeki binaların alt bölümünde kapalı otopark bulunuyor ve daire sahiplerini araçlarını bu otoparka koyarak araçlarını çalınma veya zarar verilme gibi olumsuz durumlardan koruyabiliyorlar.

Seçim Yapılabilecek Daire Türleri

İnşaat firmasının kaliteli inşaat malzemelerini kullanarak hayata geçirdiği daireler tek bir tipten oluşmuyor. Projede yer alan daire tipleri 1+1. 2+1 ve 1+1 loft şeklinde üç türe ayrılıyor. 1+1 loft daireler binadaki konumlarına göre orta ve köşe türlerinde olabiliyor. Bu dairelerin metre kare ölçüleri de seçilen daire tipine bağlı olarak değişebiliyor. Tarz 23 Nisan satılık sıfır daire almak isteyenler dairelerin yerleşim ve metre kare bilgilerinin görsellerini firma web sitesinden ve kataloglardan öğrenebiliyorlar.

Yorum Yap
Yazı Ekle